Stoeterij Beijemastate Arum

Pensionstalling voor Paarden en Pony's

 

Hier de uitslagen van en door ALLE pension klanten,klik hier om dit te mailen(prestaties Foto enz......)


Meld je hier aan om mail te ontvangen bij Nieuws of Wedstrijduitslagen of....

Femke Zijlstra









Onderlinge wedstrijd Beijemastate 07-02-2016

 

1e Prijs Maike met Finishing 72,33

 

 

2e Prijs Femke met Elvera 68%

 

3e Prijs Hanneke met Lizzette 66,33%

 

3e Prijs Jasmin met Clyde 66,33%


Koudum 3 juli

L1 Dressuur 

Hanneke Hiemstra met Lizette fan stal Ghia 186 punten 

L2 Dressuur 

Anja Oudendag met Femke teatske fan stal Ghia 190 punten en 187 punten 

 

Bolsward 28 juni

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke teatske fan stal Ghia 186 punten 

 

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met blinker 211 punten 2de prijs

Anja Oudendag met Zwarte willem fan e Beijemastate 211 punten 

 

Bolsward 26 juni 

 

L1 Dressuur 

Hanneke Hiemstra met Lizette fan stal Ghia 186 punten en 197 punten 2de prijs 

 

Arum 25 mei 

B Dressuur

Helena Sijbesma met Meinte Kz 185 punten en 190 punten 1ste prijs

 

Arum 14 mei 

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Jelte Pk 181 punten 

 

Harich 9 Mei 

Z1 Dressuur 

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 212 punten 

 

Franeker 3 Mei 

Finale Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 183 punten 

 

Franeker 1 Mei 

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 183 punten en 191 punten 4de prijs 

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 182 punten en 181 punten 

 

M1 Dressuur

Maike Rispens met Equador 195 punten 1ste prijs en 187 punten 1ste prijs 

 

Z1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie 213 punten 1ste prijs en 209 punten 

Marieke Lombaard met Alpha Chin 212 punten 2de prijs en 210 punten 2de prijs 

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 209 punten 3de prijs en 211 punten 1ste prijs 

 

Franeker 30 April 

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 184 punten 3de prijs

 

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 207 punten 3de prijs en 204 punten 3de prijs 

 

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 212 punten 1ste prijs en 204 punten 2de prijs 

 

Koudum 25 April 

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo 187 punten 5de prijs 

 

Z1 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie  222 punten 1ste prijs en 207 3de prijs 

 

Z2 Dressuur 

Hanneke Hiemstra met Blinker 209 punten 1ste prijs 

 

 

 

Harich 11 april

L2 Dressuur 

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 184 punten 

Z2 Dressuur

Hanneke Hiemstra  met Blinker 205  punten 2de prijs en 204 punten 2de prijsArum 29 Maart

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke fan Leons 185 punten en 183 punten 

Cornwerd 15 Maart 

B Dressuur

Jessica Kuvel met Jelte Pk 182 punten en 194 punten 

L1 Dressuur 

Jessica kuvel met Harley Pk 186 punten en 190 punten 

L2 Dressuur 

Lysanne Wielsma met Waterloo 178 punten 2de prijs en 185 punten 1ste prijs 

 

Bolsward  7 Maart 

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 180 punten en 180 punten 

L2 Dressuur 

Lysanne Wielsma met Waterloo 180 punten en 181 punten 
Franeker 1 Maart
Z1 Dressuur Tim Kruyt met Celle Vie 206 punten
 
Franeker 28 Februari
L1 Dressuur
Jessica Kuvel met Harley Pk 186 punten 2de prijs en 187 punten 2de prijs
L2 Dressuur
Yvette Vreeburg met Sjouke fan e skans 186 punten en 196 punten 

Arum 27 Februari
L1 Dressuur
Jessica Kuvel met Harley Pk 181 punten en 182 punten 

Vrouwbuurt 22 Februari
L2 Dressuur Lysanne Wielsma met Waterloo 184 punten en 180 punten 
Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 181 punten en 185 punten 

Arum 22 Februari
B DressuurJessica Kuvel met Jelte Pk 188 punten 4de prijs

Arum 20 Februari 
B Dressuur Jessica Kuvel met Jelte Pk 184 punten 4de prijs  

Hippolytushoef 15 Februari

B Dressuur

Jessica kuvel met Jelte Pk 189 punten en 193 punten 3de prijs 

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 190 punten en 186 punten 
Arum 6 februari

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 180 punten 

Cornwerd 1 februari

B Dressuur

Helena Sijbesma met Meinte KZ 183 punten 3de prijs en 190 punten 2de prijs 

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 187 punten en 188 punten 

L2 Dressuur

Lysanne Wielsma met Waterloo  184 punten 

 

Koudum 31 Januari

L1 Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk  181 punten

Arum 23 Januari 

M1 Dressuur

Maike Rispens met Equador  189 punten 1ste prijs en 189 punten 1ste prijs Franeker 4 Januari

B Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 192 punten 2de prijs en 189 punten 2de prijs

 

Arum 30 December 

L2 Dressuur

Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 182 punten 

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 180 punten
L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 184 punten en 180 punten 

Arum 28 December 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B DressuurJessica Kuvel met Harley Pk 188 punten 3de prijs en 192 punten 3de prijs
Jessica kuvel met Jelte Pk 191 punten 3de prijs en 190 punten 

 

Hippolytushoef 21 December

B Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 180 punten

Jessica kuvel met Jelte Pk 182 punten 2de prijs 

 

Koudum 6 december 

B Dressuur

Jessica Kuvel met Harley Pk 188 punten 3de prijs en 191 punten 3de prijs

Jessica kuvel met Jelte Pk 180 punten  en 181 puntenCornwerd 16 November
B Dressuur Jessica Kuvel met Harley PK 187 punten 2de prijs en 185 punten
Helena Sijbesma met Meinte KZ 180 punten en 184 punten

 

 

 

 

 

 

 


Arum 14 November
B dressuur Jessica Kuvel met Harley PK 181 punten

Franeker 9 November
B Dressuur Jessica Kuvel met Harley PK 181 punten 4de prijs
L2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Dolinda 180 punten en 183 punten 4de prijs
Z1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 207 punten

Harich 11 November
Louise Nieuwenhuis met Dolinda 193 punten
 

Harich 8 November
L2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Dolinda 193 punten

Joure 1 November 

ZZL Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba  231 punten 1ste prijs en 243 punten 1ste prijs 

 

Arum 31 Oktober 

L2 Dressuur Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 182 punten 

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 182 punten en 185 punten 

Anna Paulowna 19 Oktober 

L2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Dolinda 180 punten 

 

Sneek 18 Oktober 

L2 Dressuur Marsja Dijkman met Fiumare Sue 197 punten 1ste prijs en 195 punten 

Yvette Vreeburg met Sjouke fan e Skans 186 punten en 180 punten

M1 Dressuur Marsja Dijkman met Nedinox Faya 182 punten en 187 punten 

Maike Rispens met Equador 181 punten 

M2 Dressuur Tim Kruyt met Celle Vie SK 188 punten 2de prijs mag nu Z starten 

 

Arum 17 Oktober 

M1 Dressuur Linda Kenter met Ella 182 punten 3de prijs en 184 punten 3de prijs  

 
Franeker 4 Oktober 
L2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Dolinda 182 punten en 191 punten 3de prijs 
Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 180 punten en 181 punten 
M1 Dressuur
Maike Rispens met Equador 181 punten 

Arum 3 Oktober 
Jessica Kuvel met Harley Pk 187 punten 4de prijs 

Benningbroek 21 September
L2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Dolinda 181 punten

Koudum 20 September

L1 Dressuur Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 183 punten

Z1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 211 punten 1 ste prijs en 204 punten 2 de prijs  

 

Cornwerd 7 September 

L2 Dressuur Anja Oudendag met Femke fan stal Ghia 180 punten 

M2 Dressuur Marieke Lombaard met Alpha Chin  197 punten 1ste prijs en 185 punten 3de prijs mag nu Z starten 

Z1 Dressuur 

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 205 punten en 227 punten 1ste prijs 

 

Franeker 30 Augustus

B Dressuur Helena Sijbesma met Meinte Kz 181 punten 

L2 Dressuur Anja Oudendag met Femke fan Stal Ghia 186 punten en 182 punten 4de prijs 

Z1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 205 punten 2de prijs en 208 punten 1ste prijsWarga 20 Augustus

 

L2 Dressuur Linda Kenter met Ella 191 punten 2de prijs en 180 punten 

Dronrijp 16 Augustus

B Dressuur Helena Sijbesma  met Meinte Kz  187 punten

 
Harich Friese Kampioenschap 9 augustus

L2 Dressuur Maaike Rispens met Equador  9de Prijs 

Cornwerd 3 Augustus
 
B Dressuur Jessica Kuvel met Harely PK  182 punten en 181 punten 

 

 

L1 Dressuur 

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate  201 punten 2de prijs 

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia  196 punten 

 

 

 

M1 Dressuur 

Lucie Boelens met Cappacio  206 punten 1ste prijs en 187 punten 2de prijs Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten 

 

 

Arum 31 Juli 

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke fan Leons 196 punten 3de prijs en 189 punten 4de prijs 

 

 

Vrouwenparochie 26 juli Stal Hameren 

M2 Dressuur 

Tim Kruyt met Celle Vie SK  181 punten en 195 punten beste combi klasse M1/M2

 

Garijp 17 Juli

L1 Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Bijemastate 194 punten en 184 punten 

 

Arum 17 juli 

M2 Dressuur

Marieke Lobaard met Alpha -Chin   192 punten 1ste prijs en 186 punten 1ste prijs 

 

Harich 12 Juli 

M1 Dressuur 

Geertje de Witte met Dazzler  63,83% 

 

Arum 10 Juli 

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke fan leons 184 punten 2de prijs 

 

Koudum 4/5 Juli 

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan Stal Ghia 182 punten 

Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 205 punten 

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 207 punten en 205 punten 

 

Arum 3 Juli

L1 Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 180 punten en 182 punten 2de prijs 

Bolsward 29 Juni 

 

B Dressuur

Helena Sijbesma met Meinte Kz 181 punten 

 

L1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 182 punten 

 

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 194 punten 2de prijs en 183 punten 5de prijs 

 

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 184 punten en 188 punten 5de prijs 

 

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie sk 183 punten 3de prijs 

 

Z1 Dressuur 

Pauline Wielsma met Ytzen P 220 punten 2de prijs en 205 punten Ytzen heeft nu Sportpredikaat

Hanneke Hiemstra met Blinker 208 punten 

 

Z2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 232 punten 1ste prijs en 220 punten 3de prijs 

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 204 punten en 211 punten 

 

B Springen 

Hanneke Hiemstra met Blinker 3de prijs 

 

Bolsward 27 Juni

 

B Dressuur

Angela Sijbesma met Fokke 194 punten 4de prijs 

 

Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 208 punten 

 

Z2 Dressuur

Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 204 punten 

 

St Annaparochie 22 Juni

L1 Dressuur 

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia 181 punten en 182 punten 

 

L2 Dressuur 

Maike Rispens met Equador 183 punten 

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 183 punten en 181 punten 

 

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 206 punten en 205 punten 

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten 

 

Arum 19 Juni 

L1 Dressuur 

Hanneke Hiemstra met Inge fan stal Ghia  184 punten 

 

L2 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia 181 punten 

 

Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 205 punten 1ste prijs 

 

Sneek 8 juni 

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 188 punten en 189 punten 

Z1 Dressuur

Pauline Wielsma met Ytzen P 205 punten 4de prijs 

 

Oranjewoud 31 Mei

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 200 punten 5de prijs en 187 punten 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oosterwolde 25 mei

M1 Dressuur

Geertje de Witte met Dazzler 181 punten

 

Arum 23 Mei

L1 Dressuur

Anja Oudendag met Femke Teatske fan stal Ghia  187 punten 4de prijs en 184 punten 

Z2 Dressuur

Anna Goinga met Whisper 207 punten 1ste prijs en 205 punten 1ste prijs 

 

 

Franeker 2 mei 

L2 Dressuur

Linda Kenter met Ella 186 punten en 192 punten 3de prijs 

M2 Dressuur

Tim Kruyt met Celle Vie Sk  181 punten en 190 punten 1ste prijs 

Tim Kruyt met Ubbie  186 punten 2de prijs en 189 punten 2de prijs 

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 206 punten 2de prijs en 212 punten 2de prijs 

 

Franeker 1 Me

L2 Dressuur

Linda Kenter met Ella  187 punten 4de prijs 

Z1 Dressuur

Lucie Boelens met Alana 206 punten 

 

 

Arum 21 April

B Dressuur

Joyce Kooistra met Alwin  185 punten 2de prijs 


 

 

 

 

Arum 13 April

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 204 punten 1ste prijs en 202 punten 1ste prijs

L2 Dressuur

Maike Rispens met Equador 189 punten 1ste prijs en 192 punten 1ste prijs 

 

Warga 2 April

Z1 Dressuur

Hanneke Hiemstra met Blinker 204 punten en 206 punten 

 

 

 

Dronrijp 23 Maart

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 190 punten 2de prijs en 194 punten 1ste prijs

 

Joure 22 Maart

Z1 Dressuur

Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 214 punten 1ste prijs en  210 punten 1ste prijs

 

Cornwerd 16 Maart 

B Dressuur

Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate 195 punten 1ste prijs en 192 punten 1ste prijs 

 

 

Franeker 2 Maart
M1 Dressuur
Tim Kruyt met Celle Vie K 190 punten 2de prijs en 194 punten 1ste prijs
 
M2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 180 punten 2de prijs  en 185 punten 1ste prijs mag nu Z starten
Tim Kruyt met Universe 184 punten 1ste prijs
 
Z1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 208 punten 4de prijs en 205 punten
Hanneke Hiemstra met Blinker 208 punten 2de prijs
 
Franeker 1 Maart
B Dressuur
Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate  180 punten 

Koudum 23 Februari
B Springen
Sorsha van der Haak met Winston  2 Keer Foutloos
 
Arum 23 Februari
M2 Dessuur
Pauline Wielsma met Ytzen P  180 punten
 
Vrouwbuurt 22 Februari
M2 Dressuur
Tim Kruyt met Universe  202 punten 1 ste prijs
 
Arum 14 februari
M1 Dressuur
Geertje De Witte  met Dazzler 192 punten 2de prijs en 184 punte
n

Cornwerd 2 februari  
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Evelien Riemy fan Stal Ghia 180 punten en 189 punten 3de prijs
 
Arum 31 Januari
L2 Dressuur
Maike Rispens met Equador 181 punten en 187 punten

Oenkerk 18 Januari
M1 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler  185 punten 4de prijs en 196 punten 2de prijs
 
Koudum 18 Januari
M2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 187 punten 1ste prijs en 182 punten 1ste prijs
 
Arum 17 Januari
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Evelien Riemy fan Stal Ghia  181 punten en 183 punten 

Haske Horne 12 Januari
L2 Dressuur
Maike Rispens met Equador 182 punten 

 

Franeker 11 Januari
BB Springen
Sorsha v/d Haak  met Winston 2 keer Foutloos en 2 keer 1 ste prijs
 

 
Sneek 11 Januari
Z1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten 
 
Franeker 5 JanuaiZ1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 227 punten 2de prijs

 

Z2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba  211 punten

 

29 December Beijemastate feest
 
1 ste Prijs Emma Pauli met Elvera fan e Beijemastate        71 .33%
2 de  Prijs Anja Oudendag met Geke fan e Beijemastate    70%
3 de  Prijs Tim Kruyt  met Empassa     68.33%
4 de  Prijs Annemarie Wietsma met         67%
5 de  Prijs Lysanne Wielsma met Zazoe    67%

Arum 29 December
L1 Dressuur
Maike Rispens met Equador 191 punten 1ste prijs en 194 punten 1ste prijs
 
Ermelo 28 December Finale Sublicup
Bobbie Ijdema met Caramba 70.20%
 
Oudega 21 December
L1 Dressuur
Maike Rispens met Equador 189 punten 3de prijs en 192 punten 2de prijs


Sneek 15 December

M1 Dressuur
Tim Kruyt Celle Vie SK  181 punten
 
 

6 December Sonnega kfps selectie
Z1 Dressuur
Bobbie Ijdemda met Up Tp Date,s Ulkje 221 punten 3de prijs en heeft nu het sportpredikaat
 
 

Dronrijp 1 December
L1 Dressuur
Maike Rispens met Equador 203 punten 1ste prijs en 202 punten 1ste prijs
 
Koudum 1 December
M2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 187 punten 2de prijs en 188 punten 1ste prijs
 

Arum 29 November
M2 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 184 punten en 194 punten 1ste prijs
Pauline Wielsma met Ytzen P 182 punten 4de prijs
 
 

Cornwerd 17 November
L1 Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 183 punten 3de prijs en 183 punten
 
Sneek 16 November
L1 dressuur
Maike Rispens met Equador 190 punten
 
Franeker 10 November
L1 Dressuur
Maike Rispens met Equador 192 punten 3de prijs

Z1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 204 punten
 
 

Franeker 9 November
B Dressuur
Joyce Kooistra met Alwin Allegro 186 punten en 181 punten

M1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 186 punten 2de prijs en 197 punten 1ste prijs
Tim Kruyt met Celle Vie SK 184 punten 4de prijs en 193 punten 2de prijs
 
M2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 185 punten 2de prijs en 183 prijs

Oenkerk 19 Oktober
L1 Dressuur
 Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 204 punten 2de prijs en 187 punten 
 
Arum 13 Oktober
L1 Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 187 punten 2de prijs en 187 punten

Oudega 4 Oktober
B Dressuur
Maike Rispens met Equador 195 punten 1ste prijs en 203 punten 1ste prijs 
 
Z2 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 206 punten 2de prijs

15 September Berkhout
Z2 Dressuur
Paulien Wielsma met Mindert v/d Terpen 205 punten

Arum 1 September
M1 Dressuur
Tim Kruyt met Celle Vie 191 punten 1ste prijs en 185 punten 1 ste prijs

 

Koudum 25 Augustus
M1 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 184 punten en 190 punten 2de prijs
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 214 punten en 234 punten mag nu ZZ-Zwaar starten
 
 

Arum 22 Augustus
M1 Dressuur
Tim Kruyt met Celle Vie 190 punten 1ste prijs en 183 punten
M2 Dressuur
Tim Kruyt met Universe 183 punten
 
 

Arum 15 Augustus
B Dressuur
Maike Rispens met Equador 201 punten 1ste prijs en 214 punten 1ste prijs
 

 

Assen 11 Augustus
M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 194 punten 1ste prijs en 207 punten 1ste prijs
Pauline Wielsma met Ytzen P 185 punten en 180 punten
 

Friese Kampioenschappen Harich 10 Augustus
B Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate  3de plaats

M1 Dressuur

Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 6de plaats

Pauline Wielsma met Ytzen P 7de plaats
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 5de plaats

Cornwerd 4 Augustus
M1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 183 punten 3de prijs en 188 punten 1ste prijs
 
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 218 punten 2de prijs  

Drachten 25 Juli
B Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 190 punten 1ste prijs en 194 punten 1ste prijs
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 199 punten 1ste prijs en 185 punten
Pauline Wielsma met Ytzen p 182 punten en 189 punten

Arum 23 Juli
B Dressuur
Maike Rispens met Equador 188 punten 2de prijs en 187 punten
M1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 185 punten 1ste prijs
Z1 Dressuur
Debbie Wilcox met Antrax 208 punten 1ste prijs

Arum 18 Juli
L1 Dressuur
Sorsha v/d Haak met Winston 182 punten en 180 punten

Oldeholtpade 14 Juli
B Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 199 punten 1ste prijs en 202 punten 1ste prijs
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 216 punten

Harich 13 Juli
L2 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 188 punten
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Alfvers fan e Beijemastate 216 punten 1ste prijs en 197 punten 2de prijs
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 202 punten 2de prijs
Pauline Wielsma met Ytzen P 187 punten
Z1 Dressuur
Marsja Dijkman met Nedinox Congfu 239 punten 1ste prijs en 213 punten 1ste prijs
Bobbie Ijdema met Caramba 218 punten
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 214 punten
L Springen
Hanneke Hiemstra met Blinker Foutloos 1ste prijs

Koudum 4 juli
M1 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 189 punten 2de prijs en 183 punten 3de prijs

Bolsward 30 Juni
L2 Dressuur

Bobbie Ijdema met Up To Date Celina 200 punten 1ste prijs en 211 punten 1ste prijs
Geertje de Witte met Dazzler 180 punten en 197 punten 3de prijs
Z1 Dressuur

Bobbie Ijdema met Caramba 222 punten 2de prijs en 230 punten 1ste prijs
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 217 punten 4de prijs

Bolsward 28 Juni
B Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 205 punten 1ste prijs en 186 punten 5de prijs
Z1 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 210 punten 2de prijs

Franeker 23 Juni
B Dressuur
Yvette Altena Met Dynou fan e Beijemastate 203 Punten 1ste prijs
M1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 188 Punten
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 184 Punten
Tim Kruyt met Celle Vie SK 183 Punten
M2 Dressuur
Tim Kruyt met Universe 187 Punten
Z1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Caramba 205 punten

Bergum 22 Juni Subli Cup
Bobbie Ijdema met Caramba  70.8% 2de prijs

Warga 19 Juni
Z1 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 221 Punten 1ste prijs

Sneek 9 Juni
M1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 185 punten 3de prijs
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 215 punten 1ste prijs

Sneek 8 Juni
L2 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 184 punten en 185 punten
M1 dressuur
Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 199 punten 1ste prijs en 198 punten 4de prijs
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 180 punten en 182 punten
Z1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Caramba 213 punten 3de prijs en 225 punten 1ste prijs
Marsja Dijkman met Nodinox Congfu 211 punten 4de prijs en 222 punten 3de prijs
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 210 punten 6de prijs

Sneek 6 Juni
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 189 punten 3de prijs en 192 punten 2de prijs
Z1 Dressuur
Marsja Dijkman met Nodinox Congfu 218 punten 1ste prijs en 228 punten 1ste prijs
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 208 punten

St Annaparochie 2 Juni
L2 Dressuur Geertje de Witte met Dazzler 189 punten 3de prijs en 182 punten

Oosterwolde 25 Mei
L2 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 193 punten 7de prijs en 183 punten

Arum 19 Mei
M1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 188 punten 2de prijs

Franeker 10 Mei
B Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 180 punten en 184 punten
L2 Dressuur
Tim Kruyt met Celle Vie SK  200 punten 1ste prijs en 191 punten 1ste prijs
M1 Dressuur
Tim Kruyt met Universe 184 punten 5de prijs en 198 punten 2de prijs
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 189 punten 2de prijs
Bobbie Ijdema met Cellebration 186 punten 3de prijs en 186 punten
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten
Z2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan lutke Peinjum 213 punten 2de prijs mag nu ZZL Starten

Franeker 9 Mei
L2 Dressuur
Tim Kruyt  met Celle Vie SK  199 punten 1ste prijs en 186 punten 3de prijs
Hanneke Hiemstra met Blinker  183 punten
M1 Dressuur
Tim Kruyt  met Universe  196 punten 2de prijs en 190 punten 2de prijs
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 184 punten
Z1 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 218 punten 2de prijs en 208 3de prijs
Anna Goinga met Whisper 209 punten 4de prijs en 206 punten 4de prijs

Arum 5 Mei
L2 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 191 punten 1ste prijs en 184 punten 1ste prijs

Harich 4 Mei 
L2 Dressuur
Tim Kruyt met Celle Vie ks  198 punten 1ste prijs
 
M1 Dressuur
Tim Kruyt met Universe 192 punten 1ste prijs en 183 punten
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 184 punten 5de prijs en 183 punten
 
Z1  Dressuur
Bobbie Ijdema met Caramba 213 punten 1ste prijs en 223 punten 1ste prijs
 
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta Fan e Beijemastate 210 punten 4de prijs
 
 

Arum 21 April
Bobbie Ijdema met Celebration 187 punten en 192 punten
 
Hippolytushoef 21 April
L2 Dressuur
Marjan Oppedijk met Camaron 193 punten 3de prijs en 184 punten
 
Benningbroek 21 April
Z2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwkw fan Lutke Peinjum 207 punten 1ste prijs en 205 punten
ZZL Dressuur
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 213 punten 1ste prijs

 

Arum 14 April
M1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 189 punten 1ste prijs en 192 1ste prijs
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemaste 187 punten 2de prijs en 186 punten 2de prijs

L2 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 187 punten 2de prijsBenningbroek 13 April
Z2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 218 punten 1ste prijs en 208 punten 2de prijs

Arum 1 April
M1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 184 punten


Dronrijp 24 maart
L1 Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 187 punten en 184 punten

Bennikbroek 23 maart
Z1 Dressuur
Marsja Dijkman met Nedinox  Congfu 206 punten 3de prijs en 217 punten 3de prijs
Z2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 216 punten 1ste prijs

Cornwerd 17 maart
M1 dressuur
Iris Holman met Samos 184 punten en 186 punten
 
Arum 17 Maart
B Dressuur
Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate 182 punten en 182 punten
 
Oudkarspel 17 Maart
M1 Dressuur
Tim Kruyt met Universe 184 punten 2de prijs

Nederlandse Kampioenschappen Utrecht 15 Maart
 
M2 Dressuur
Reserve Kampioen Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje


Anna Paulowna 10 Maart
Z2 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 219 punten 1ste prijs en 219 punten 1ste prijs

Bolsward 9/10 Maart
L2 Dressuur
Bobbie Ijdema met Dimanche Luciene 212 punten 1ste prijs en 207 punten 1ste prijs
M1 Dressuur
Iris Holman met Samos 195 punten 1ste prijs en 189 punten 2de prijs

Franeker 2/3 Maart
L2 Dressuur Tim Kruyt met Cele Vie Sk 199 punten 1ste prijs en 203 punten 1ste prijs
M1 Dressuur Iris Holman met Samos 188 punten 2de prijs en 189 punten 3de prijs
Pauline Wielsma met Ytzen P 185 punten 4de prijs en 181 punten
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten en 185 punten
M2 Dressuur Bobbie Ijdema met Caramba 212 punten 1ste prijs en 206 punten 1ste prijs
Z1 Dressuur Bobbie Ijdema met Artist 215 punten 1ste prijs en 223 punten 1ste prijs
Z2 Dressuur Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 207 punten


Sonnega 1 maart
Finale KFPS-Variso Competitie Kampioen M2 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje en Winnaar van de Zilveren Zweep
Kampioen Z1 Dressuur Marsja Dijkman met Sake 449


Arum 24 Februari
M1 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 185 punten 1ste prijs
M1/M2 Dressuur Tim Kruyt met Universe  191 punten 4de prijs en 189 punten 4de prijs

Hippolytushoef 17 februari
Marjan Opperdijk met Cameron 180 punten

Arum 15 Februari
M1 Dressuur
Iris Holman met Samos 186 punten 2de prijs en 190 punten 1ste prijs
Feikje Algra met Frotie fan t Reidfjild 181 punten
M2 Dressuur
Bobbie Ijdema met Caramba 197 punten 2de prijs en 207 punten 1ste prijs

Sneek 9 Februari
M2 Dressuur
Fries Kampioen Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje 
Z1 Dressuur
Fries Kampioen Marsja Dijkman met Sake 449
 
Arum 8 Februari
L1 Dressuur
Geertje de witte met Dazzler 186 punten en 189 punten 
 L2 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 180 punten 2de prijs
 
Arum 18 Januari
L2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Blinker 190 punten en 193 punten 2de prijs
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 195 punten 2de prijs en 187 puntenSneek 9 Februari 

Franeker 12 Januari
L Springen
Hanneke Hiemstra met Blinker foutloos 2de prijs

Arum Beijemastate 23 December
Onderlinge Wedstrijd Beijemastate Bokaal 2012
 
1ste  Anja Oudendag met Zaire fan e Beijemastate               204 punten  Beijemastate Bokaal gewonnen
2de   Yvette Altena met Dynou fan e Beijemastate                202 punten
3de   Paulien Wielsma met Ytzen P                                      201 punten
4de   Angela Sijbesma met Meinte Kz                                   201 punten
5de   Geertje de Witte met Dazzler                                      196 punten
6de   Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate  195 punten
7de   Berdien Faber  met Eddo                                            193 punten
8ste  Yasmin            met Clyde                                           191 punten
9de   Esther             met Avril                                            189 punten
10de Marjan Opperdijk met Cameron                                   189 punten
11de Jelly van de Sluis met Wendo van Barneveld                 188 punten
12de Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild                            187 punten
13de Marjan Opperdijk met Archibald                                   187 punten
14de Sorsha v/d Haak met Winston                                      186 punten
15de Klarie Visser  met Rindert fan Ropta                             184 punten
16de Sanne Adolfs Tjebbe                                                     182 punten
16de Jessica Kuvel met Odeira                                            182 punten

17de Anneke Oosterhaven met Karstina                               181 punten
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arum 25 november
L2 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten en 187 punten 4de prijs

Arum 23 November
M2 Dressuur
Bobbie ydema met Caramba 196 punten 1ste prijs en 192 punten 1ste prijs
Wieke Zondervan met Hinrik 186 punten 3de prijs en 187 punten 2de prijs

Harich 17 November
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum  204 punten en 211 punten 1ste prijs
 
St Nicolaasga 17 November
M2 Dressuur
Bobbie Ydema met Up To Date,s Ulkje 195 punten 2de prijs
Z2 Dressuur
Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 208 punten

Franeker 10 november
Z2 Dressuur Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 208 punten 1ste prijs

Warga 10 november
Z1 Dressuur Pauline Wielsma  met Mindert v/d Terpen 206 punten mag nu Z2 starten

Arum 9 november
L1 Dressuur Bobbie ijdema met Dimanche Luciene 187 punten 2de prijs en 191 punten 2de prijs
Geertje de Witte  met Dazzler  182 punten

Middenmeer 20 Oktober
Z1 Dressuur groep 1 Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 208 punten 1ste prijs
Z1 Dressuur groep 2 Louise Nieuwenhuis met Sieuwke Fan Lutke Peinjum  222 punten 1ste prijs en 214 punten 214 punten 2de prijs

Arum 14 Oktober
L2 Dressuur
Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia  183 punten

Haskerhorne 14 Oktober
Z1 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 207 punten


Arum 23 September
B Dressuur
Sorsha v/d Haak  met Winston 185 punten en 192 punten 3de prijs
Gepke Burggraaff  met Celebration 188 punten
L1 Dressuur Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia  192 punten 2de prijs en 183 punten
L2 Dressuur Pauline Wielsma met Ytzen P  193 punten 1ste prijs en 186 punten 2de prijs
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 190 punten 2de prijs en 195 punten 1ste prijs

Koudum 16 September
L2 Dressuur Pauline Wielsma met Ytzen P 192 punten 3de prijs
Marjan Opperdijk met Cameron 183 punten
M1 Dressuur Iris Holman met Samos 182 punten
Z1 Dressuur Anna Goinga met Whisper 211 punten
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 207 punten

Warga 14 September
Jonge Friese Paarden met Dressuur Aanleg 4 Jarige Merrie,s
Marsja Dijkman  met Alfvera fan e Beijemastate 1ste prijs
5-6 Jarige Merrie,s  Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje  1ste prijs
4 Jarige Hengsten en Ruinen Marsja Dijkman met Cees van et Hosseplak 1ste prijs

Arum 9 September
B Dressuur Gepke Burggraaff met Celebration  182 punten 3de prijs
L1 Dressuur Geertje de Witte  met Dazzler  188 punten
L2 Dressuur Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate  190 punten 2de prijs en 184 punten

Nederlandse Kampioenschappen Ermelo
7 September Halve Finale
M1 Dressuur Bobbie Ijdema  met Up To Date,s Ulkje 63.44%  5de plaats
8 September Finale Ermelo M1 Dressuur
Bobbie Ijdema  met Up To Date,s Ulkje 62.44% 9 de van Nederland


Koudum 26 Augustus
L2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 182 punten en 185 punten
M1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje 210 punten 1ste prijs en 202 punten 5de prijs
Z1 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 207 punten en 204 punten mindert heeft nu het sportpredikaat

Dronrijp 18 Augustus
Z1 Dressuur
Anna Goinga met Whisper 221 punten 1ste prijs

Friese kampioenschappen Harich 11 Augustus
B Dressuur
Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 190 punten
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD Fries kampioen
Bobbie Ijdema met Up to Date,s Ulkje 3de prijs

Cornwerd 5 Augustus
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 190 punten 6de prijs en 194 punten 2de prijs
Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 189 punten en 181 punten
L2 Dressuur
Iris Holman met Samos 193 punten 1ste prijs en 193 punten 1ste prijs

Harich 28 Juli
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 210 punten 5de prijs

Drachten 27 Juli
L1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up To Date,s Celina 201 punten en 196 punten 1ste prijs
Z1 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 207 punten 6de prijs


Arum 22 Juli
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemaste 190 punten 2de prijs en 194 punten 3de prijs
Yvette Altena met Pauline fan stal Ghia 189 punten 3de prijs en 180 punten
Marjan Oppedijk met Archibald 180 punten en 186 punten 

St Annaparochie 21 Juli
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD  214 punten 1ste prijs

Oranjewoud 15 Juli
L1 Dressuur
Bobbie Ijdema  met Up To Date,s Celina 182 punten 
M1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 201 punten 3de prijs en 197 punten 2de prijs
 
Oldeholtpade 15 Juli
L2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen 186 punten en 181 punten 
Z1 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 214 punten

St Annaparochie 14 Juli
B Dressuur
Sorcha v/d Haak met Winston 181 punten 4de prijs
L2 Dressuur
Iris Holman met Samos 195 punten 3de prijs en 191 punten 7de prijs
Pauline Wielsma met Ytzen 185 punten en 192 punten 5de prijs
Feikje Algra met Frotie fan,t reidfjild 181 punten 
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD 204 punten  1ste prijs en 210 punten 1ste prijs 
Z1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Artist 218 punten 2de prijs en 215 punten 1ste prijs
Anna Goinga met Whisper 210 punten 
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Vivant 206 punten 
B Springen Hanneke Hiemstra met Blinker Foutloos


Koudum 6 Juli
L1 Dressuur
Marjan Oppedijk met Archibald 183 punten
L2 Dressuur
Klarie Visser met Rindert fan Ropta 213 punten 1ste prijs en 199 punten 2de prijs mag nu M1 starten
Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 190 punten 4de prijs en 189 punten mag nu M1 starten
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD 209 punten 1ste prijs en 206 punten 1ste prijs
Z1 Dressuur
Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 225 punten 1ste prijs
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Vivant 220 punten 1ste prijs en 208 punten 2de prijs
Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 210 punten 4de prijs mag nu ZZL starten

Arum 1 Juli
L1 Dressuur
Marjan Opperdijk met Archy 183 punten
L2 Dressuur
Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 180 punten

Bolsward 29 Juni en 1 Juli
B Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 193 punten 4de prijs en 196 punten 2de prijs
L1 Dressuur
Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 195 punten 1ste prijs en 185 punten
L2 Dressuur
Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 181 punten en 197 punten 2de prijs
Pauline Wielsma met Ytzen 182 punten en 182 punten mag nu M1 starten
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD 214 punten 1ste prijs en 201 punten 1ste prijs
Bobbie Ijdema met Up To Date ,s Ulkje 182 punten en 187 punten 4de prijs
Z1 Dressuur
Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 206 punten 5de prijs en 224 punten 2de prijs
Anna Goinga met Whisper 208 punten 3de prijs
Bobbie Ijdema met Artist 210 punten
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Vivant 205 punten en 209 punten
Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 206 punten 4de prijs

Cornwerd 24 Juni
B Dressuur
Geertje de Witte met Dazzler 192 punten 5de prijs en 193 punten 5de prijs
L1 Dressuur
Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 183 punten 3de prijs
L2 Dressuur
Feikje Algra met Frotie fan,t Reidfjild 186 punten 6de prijs en 182 punten
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD 186 punten en 201 punten 1ste prijs
Bobbie Ijdema met Up To Date ,s Ulkje 193 punten 3de prijs
Z1 Dressuur
Lousie Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 204 punten en 207 punten
Bobbie Ijdema met Artist 204  punten

Heilo 23 Juni
Marsja Dijkman met Jetze O MD Prix St.George 66.81 % 1ste prijs en Intermediair 66.54 % 1 ste prijs

Hippolytushoef 10 juni
L2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen P 183 punten en 180 punten
Z1 Dressuur
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 206 2de prijs

Sneek 8/9 Juni
B Dressuur
Sorsha van der Haak met Winston 182 punten 4de prijs
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 181 punten en 186 punten 6de prijs
Yvette Altena met Pauline fan Stal Ghia 184 punten
L2 Dressuur
Marsja Dijkman met Alfvera fan e Beijemastate 200 punten 2de prijs en 196 punten 1ste prijs
Klarie Visser met Rindert fan Ropta 180 punten en 183 punten 4de prijs
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu MD 191 punten 3de prijs en 200 punten 1ste prijs
Z1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Artist  208 punten 3de prijs en 220 punten 2de prijs
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 207 punten 3de prijs
Pauline Wielsma met Mindert v/d Terpen 208 punten
Marsja Dijkman met Elvera fan e Beijemastate 204 punten
Prix St . George en Itermeadiaire 1
Matsja Dijkman met Jetze Md 62.96% en 62.85%

Pingjum 2 Juni
Z1 Dressuur
Marsja Dijkman met Elvera fan en Beijemastate 218 punten 2de prijs
Bobbie Ijdemda met Artist 211 punten 3de prijs en 207 punten
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 210 punten 4de prijs en 205 punten
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Vivant 213 punten 2de prijs en 214 punten 1ste prijs beste combinatie van de Z2
Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate  204 punten

Franeker 1 Juni
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem Fan e Beijemastate 181 punten en 181 punten.
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Vivant 219 punten 2e prijs en 208 punten 2e prijs.

Warga 30/31 Mei
L2 Dressuur
Marsja Dijkman met Alvera fan e Beijemastate 180 punten en 185 punten 6de prijs
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu 182 punten en 193 punten 1ste prijs

Arum 28 Mei
L1 Dressuur
Anja Oudendag met Zwarte Willem fan e Beijemastate 189 punten 3de prijs en 196 punten 2de prijs
Bobbie Ijdema  met Up To Date,s Celina 197 punten 1ste prijs en 188 punten
 
L2 Dressuur
Pauline Wielsma met Ytzen 191 punten 3de prijs en 191 punten 2de prijs
Hanneke Hiemstra met Blinker 183 punten
Anita attema  met Sensation Black met 182 punten en 189 punten
Klarie Visser met Rindert fan Ropta 186 punten en 181 punten
 
M1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Up To Date,s Ulkje 197 punten 1ste prijs en 203 punten 1ste prijs
 
Z1 Dressuur
Louise Nieuwenhuis met Sieuwke fan Lutke Peinjum 213 punten 2de prijs en 208 punten 4de prijs
Pauline Wielsma  met Mindert van de Terpen 204 punten
 
Z2 Dressuur
Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate  210 punten 1ste prijs
Hanneke Hiemstra  met Vivant 208 punten 1ste prijs
Anja Oudendag  met Gitta fan e Beijemastate 204 punten 2de prijs en 208 punten 2de prijs

Oosterwolde 27 Mei
Mi Dressuur
Bobbie Ijdema met Caramba 181 punten en 191 punten
Z1 Dressuur
Bobbie Ijdema met Artist 209 punten


Harich 12 Mei
Z1 Dressuur
Anna Goinga met Whisper  213 punten
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra met Vivant 208 punten 3de prijs en 207 punten

Vrouwenparochie 10 Mei
Z2 Dressuur
Hanneke Hiemstra  met Vivant 210 punten 3de prijs
Arum 6 mei
Sorcha van der Haak met Winston 189 punten en 196 punten

Franeker 6 mei
L2 Dressuur
Karen Koldijk met Tjarda fan Ferwoude 180 punten
Hanneke Hiemstra met Blinker 184 punten
Z1 Dressuur
Louise Nieuwehuis met Sieuwke fan lutle peinjum 204 punten
Z2 Dressuur
Anja Oudendag met Janou fan e Beijemastate 204 punten 1ste prijs
Hanneke Hiemstra met Vivant 210 punten 3de prijs
Anja Oudendag met Gitta fan e Beijemastate 208 punten 4de prijs

Warga 2/3 mei
B Dressuur
Yvette Altena met Pauline fan stal Ghia 181 punten en 195 punten 5de prijs
L1 Dressuur
Marsja Dijkman met Alvera fan e Beijemastate 194 punten
M1 Dressuur
Marsja Dijkman met Congfu 194 punten 1ste prijs en 201 punten 2de prijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newest Members

Recent Videos

3798 views - 0 comments
2371 views - 0 comments
2557 views - 0 comments
2562 views - 0 comments